Ciche Ustawienia

Witaj!

Nazywam się Monika Wiśniewska i mam przyjemność być terapeutką ustawień systemowych.

Dość długo szukałam w życiu ścieżki zgodnej z moją duszą. Mając dobrą pracę, szamotałam się wewnętrznie, rozglądałam, poszukiwałam- nie do końca wiedząc czego. Wyraźnie czułam, że moje zasoby nie są w pełni wykorzystywane. Że jest coś innego, coś związanego z emocjami, empatią, może trochę filozofią a z pewnością- z sercem i duszą. Szukałam swojego powołania.

Wreszcie, kiedy byłam już na to gotowa- w moje życie wkroczyły ustawienia systemowe metodą Berta Hellingera. Gdzie tam wkroczyły… wpłynęły wartkim nurtem i porwały mnie ze sobą, całkowicie zaskarbiając moje serce.

Trafiłam na warsztat ustawieniowy do Małgorzaty Rajchert- Lewandowskiej. I było to wydarzenie, które dosłownie odmieniło moje życie. Wywróciło je do góry nogami. Przeżycia, których doświadczyłam przez te kilka godzin, wstrząsnęły mną do głębi. Byłam absolutnie oczarowana intensywnością emocji, działaniem Pola i momentami pojednań, które miały miejsce na tym warsztacie.

Nieoceniająca miłość, którą tam czułam i widziałam była dla mnie zarazem tak oczywista, jak i upragniona. Zakochałam się w ustawieniach od pierwszego wejrzenia. Z czasem pokochałam je jeszcze bardziej. Moja dusza wreszcie zatańczyła z radości.

Ukończyłam prowadzoną przez Małgosię szkołę ustawień, mogąc czerpać z jej ponad dwudziestoletniego doświadczenia w metodzie, głębokiej mądrości oraz wiedzy z zakresu psychologii (jest również psychologiem, psychoterapeutką i superwisorem). Od tamtej pory staram się uczestniczyć w warsztatach oraz zajęciach Master Class, kiedy tylko mam taką możliwość.

Poza tym dokształcam się w oparciu o książki Berta Hellingera. Poszerzam swoją wiedzę, oczywiście korzystając również z bogactw Internetu. No i przede wszystkim- zdobywam doświadczenie prowadząc warsztaty, sesje indywidualnej oraz sesje on-line.
Prowadzę też stronę na Facebooku- W Harmonii z Duszą. 

Ustawienia są dla mnie wspaniałą, nieoceniającą przestrzenią, która pokazuje niesamowitą moc Miłości oraz znaczenie jej Porządków. Są przestrzenią, w której możliwe staje się przekraczanie traum i czerpanie z nich siły.

Są przestrzenią transformacji, uleczania i rozwoju.

Zapraszam Cię do niej. Jeśli chcesz, potowarzyszę Ci w Twojej podróży.